Deska tarasowa kompozytowa – TDM Poznań

Firma TDM Tarasy drewniane dostarcza swoim klientom tarasy kompozytowe z drewna, a także drewniane elewacje. Oferta przedsiębiorstwa powstała z myślą o potrzebach klientów prywatnych, a także komercyjnych. Wszystkie proponowane produkty tworzone są przez wybitnych specjalistów – architektów, projektantów, fachowców cenionych przedsiębiorstw budowlanych. Każdy taras jest wytwarzany z materiałów, które pochodzą z najwyższej półki i dzięki temu zapewniają wysoki stopień trwałości oraz wytrzymałości.

Bogata oferta TDM Tarasy drewniane

Jeżeli interesuje cię kupno wysokiej klasy materiałów budowlanych, takich jak na przykład deska tarasowa kompozytowa, to oferta firmy TDM Tarasy drewniane, z siedzibą w Poznaniu, spełni twoje oczekiwania. Przedsiębiorstwo wszystkie zamówienia realizuje bowiem kompleksowo, czyli zajmuje się importowaniem oraz montażem tarasów i elewacji z drewna. Ze szczegółami dotyczącymi świadczonych usług zapoznać się można na stronie http://tdmtarasy.pl/.

Ofertę firmy wyróżnia różnorodność. Klient zainteresowany drewnianym tarasem ma do wyboru modrzew syberyjski oraz jakościowe i niezwykle trwałe drewna egzotyczne. Szeroki wybór tyczy się również elewacji. W sprzedaży znalazły się również drewniane i aluminiowe wiaty garażowe. Dostępne są różnego typu zadaszenia stałe, między innymi aluminiowe z poliwęglanu komorowego. Ciekawym rozwiązaniem jest również ogród zimowy oraz GiGa rynna – z poliwęglanu komorowego lub szkła bezpiecznego. Wreszcie, klient może postawić na otwierane zadaszenie żaluzjowe lub doskonałej klasy drewniane ogrodzenie.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002